Bez

Ahoj, tady Bez!

Vytvořil jsem Yogi, nebo jsem vytvořil aspoň hru „V bryndě“, ale to je skoro totéž. Zvládl jsem to jenom s pomocí testerů, přispěvatelů na kickstarteru a všech těch, co mě podporovali psychicky. A hned nato ji Dave Cousins ukázal roku 2015 společnosti Gigamic, které se (samozřejmě) hrozně líbila!

Nadšeně jsem sledoval, jak se pomalu přetváří v „Yogi“, což je taková hezčí a barevnější verze. Doufám, že se u ní zasmějete stejně tak, jako my se bavili během vývoje.

Dostal jsem možnost napsat ještě něco dalšího, a tak Vám tu dám několik rád:

Vždycky to jde!

Všechno, co najdete v této krabičce, je teoreticky možné. Možná nejste dost ohební, možná jste příliš unavení; to je v pohodě. Ale pokud si řeknete, že „tohle nejde,“ tak mi věřte, že nemáte pravdu! Pokuste se zkroutit celé své tělo, lehnout si na zem nebo na nějaké předměty, kreslit ústy anebo dokonce nohama!

Karty jsou vodě odolné a téměř nezničitelné

Pokud na karty něco vylijete, prostě je utřete a hotovo! Zkoušel jsem jich pár roztrhnout, ale nepovedlo se; z toho jsem opravu nadšený! A jednou jsme Yogi hráli na břehu bazénu; to bylo něco! Když jsou karty navlhčené, fakticky se na vás nalepí. Jenom s nimi neskákejte do vody, pak to totiž přestane fungovat.

Rád se podívám na Vaše fotky anebo si přečtu Vaše příběhy!

Tvořím hry s tím, aby ostatní bavily. Když mi někdo řekne, ukáže anebo napíše o tom, jak si užil něco, co jsem vytvořil, jsem z toho vždycky upřímně dojatý. Moc rád si s Vámi popovídám, tak se mi nebojte ozvat!

Vážně doufám, že se si s touhle hrou užijete hodiny a hodiny pořádné zábavy!

– Bez